על קיריל גרובמן

קיריל גרובמן - יועץ עסקי

שמי קיריל גרובמן ואני יועץ עסקי ומומחה בשיווק פרטיזני. אני פועל לעזור לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להגדיל את השורה התחתונה של העסק – שורת הרווח – ואני רואה בכך שליחות גדולה.

איך אני עושה את זה? לאחר ניסיון רב שנים, אני יודע לזהות את הפוטנציאל הנסתר של העסק וההזדמנויות המצויות בו (מה שלעיתים יועצים אחרים לא יודעים לעשות או פשוט מפספסים), היכולת הזו שלי, מאפשרת לך כבעל העסק להגדיל את הרווחים, לעיתים בעשרות ואף במאות אחוזים וזו תועלת אמיתית ומוחשית לעסק שלך.

במהלך השנים צברתי ניסיון וידע ניהולי ושיווקי עשיר. זה התחיל עוד בשירותי הצבאי בו ניהלתי את מחלקת האופטיקה חי”ר הצבאית, ולאחר שחרורי מצה”ל ניהלתי חברה המתמחה בשירותי IT לעסקים למעלה מ-10 שנים. אני בעל רקע טכנולוגי רב אותו רכשתי תוך כדי ניהל צוות מפתחים בעבודתי על פרויקטים להטמעת פתרונות ללקוחות ( ERP מערכת מידע לניהול הארגון).

אני לא רק מדבל ״על״. את כל מה שאני מייעץ וכל מה שאני ממליץ חוויתי ״על בשרי״ וזה אומר שאני מכיר את כל האתגרים שמלווים מנהלים, החל מניהול שיווק, ניהול כוח אדם ועד ניהול פיננסי של העסק. אני מאמין ב Walk The Talk – את כל מה שאני מלמד, עשיתי ואני עדיין עושה בעצמי.

אני מאמין שכל עסק יכול להפוך לרווחי יותר, רק צריך שיראו לו מהי הדרך הנכונה.

 

איך אני יכול לעזור לך?

 

אוכל לעזור לך בפתרון הבעיות ובאתגרים בתחומים הבאים:

  • אם אין לך מספיק לקוחות חדשים, העסק מדשדש ואתה רוצה יותר.
  • אם לקוחות פונים אליך, אבל לא קונים.
  • אם הלקוחות קונים מעט או טוענים שהמחיר יקר מדי עבורם.
  • אם העסק שלך לא רווחי ובסוף החודש לא נשאר לך כסף, ולא ברור לך מה הסיבה.
  • אם היית רוצה למכור מוצרים נוספים אבל אתה לא יודע איך
  • אם אין לך מכירות חוזרות בעסק, הלקוחות קונים פעם אחת ונעלמים.
  • אם אין לך שום בעיה בעסק, לכאורה הכל מתקתק והעסק מרוויח, אבל היית רוצה לבדוק מה עוד ניתן לשפר ולבצע Fine Tuning.
  • אם אתה מרגיש שאתה צריך להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע לבעיה שמטרידה אותך.

על מנת להבין לעומק מה ניתן לעשות עבור העסק שלך, אני ממליץ שנקבע פגישת אונליין ב ZOOM לאבחון מהיר של העסק שלך. הפגישה היא בת 30 דקות, ללא תשלום וללא התחייבות. לקביעת פגישה ללא התחייבות כאן

לקוחות ממליצים

 

 

סיפורי לקוחות ותיאורי מקרה נוספים ניתן לראות כאן

 

תחומי ההתמחות והידע המקצועי שלי

 

אני בעל תעודה מהמכון לשיווק בהולנד, NIMA, ותעודה של בית הספר לעסקים IDM. סיימתי בהצלחה קורסים רבים בתחום השיווקי והניהול, ואני משתתף באופן קבוע בסמינרים מקצועיים.

עם זאת אני מאמין בלימוד אוטודידקטי. מהרגע שאני זוכר את עצמי הייתי אוטודידקט, לכן אני דוגל בלמידה עצמית. לדוגמה, כדי להישאר מעודכן ולפתח כישרונות נוספים אני משתדל לקרוא ספר אחד מקצועי בשבוע. 

אני חבר בארגון Mensa International  (הארגון הגדול והותיק ביותר בתחום ה-IQ עבור אנשים מחוננים בעלי מנת משכל גבוהה, 2% העליונים באוכלוסייה).

למדתי באופן ייסודי את עולם השיווק, מבפנים החוצה, מטובי המומחים בישראל, באירופה ובארצות הברית ופיתחתי את שיטת השיווק הפרטיזניהשיטה שעוזרת לבעלי עסקים להגדיל את שורת הרווח שלהם באמצעות אבחון מקיף של כל התחום הכספי והשיווקי. 

כאן ניתן לראות חלקן מהתעודות שלי:

עדיין לא בטוחים שאתם צריכים יועץ?

לא יודעים איזה סוג של יועץ יתאים לכם?

אתם לא יודעים איך לבחור יועץ?

לחצו כאן כדי לקרוא את התשובות לשאלות הנפוצות ביותר שלקוחות שואלים בנוגע לייעוץ.

 

איך יוצרים קשר?

בטלפון 051-5225335

במייל  kiril@grubman.org

או שולחים הודעה דרך הטופס

Contact Us
Please Wait... | Cloudflare

Please wait...

We are checking your browser... api.prooffactor.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.