לא צריכים יועץ עסקי

אתה לא צריך יועץ עסקי! הנה 4 סיבות למה…זמן קריאה 3 דקות

 המאמר מעניין, אבל אין לך זמן לקרוא?

סיבה מס. 1

לא צריך לשלם לאף אחד על ידע, אפשר ללמוד היום הכל באינטרנט, ובחינם!

וזה נכון, באמת למה לך להשקיע כסף ולשלם ליועץ מקצועי אם אתה יכול ללמוד הכל לבד באינטרנט? ובחינם. נו, אז מה אם זה ייקח לך שנים על גבי שנים לרכוש את כל הידע הזה, אתה תצטרך לקרוא מאות ספרים, להשתתף בעשרות קורסים והשתלמויות, שלא לדבר על התנסות מעשית – כדי לרכוש ניסיון יהיה עליך להטמיע וליישם את כל מה שלמדת על ניהול העסק (לפעמים ללא הצלחה), וזה לא משנה שהעסק שלך באותו זמן ירוויח פחות משמעותית, ממה שהוא יכול להרוויח. עדיין שווה לחסוך כמה אלפי שקלים ולא לרכוש את שירותיו של יועץ עסקי טוב. (אגב, כאן תוכל לקרוא כתבה שפרסמתי בה אני מלמד כיצד לבחור יועץ עסקי מקצועי לעסק שלך).

אז השאלה היא: אם זמן = כסף, עדיין שווה לך לבזבז המון זמן (בזמן שהעסק עלול לדשדש, להפסיד ואז להגיע לפשיטת רגל) ולא לרכוש את שירותיו של יועץ עסקי טוב?

 

סיבה מס.2

מה כבר יועץ עסקי יכול לייעץ לך? הרי אתה הוא זה שעובד בעסק ומכיר אותו מא’ עד ת’.

אתה לגמרי צודק, זה באמת ככה. היועץ העסקי לא יכול לדעת טוב ממך כיצד לנהל את העסק שלך, אתה הרי הוא זה שעובד בעסק כבר מעל ל-3/5/10 שנים לפחות (סמן את מספר השנים המתאים), וזה לא משנה שהיועץ העסקי מגיע עם ניסיון עשיר אותו הוא צבר מייעוץ למאות עסקים שונים, חלקם אגב דומים מאוד לעסק שלך.

או אולי בכל זאת, למרות הניסיון שלך,כדאי לבדוק האם ליועץ טוב יש מה להגיד לך?

 

סיבה מס.3

העסק שלך מיוחד מאוד, זהו עסק שמתנהל בצורה ייחודית ויש לך לקוחות מאוד מיוחדים – אין דומה לו.

 

העסק שלך שונה מעסקים אחרים – זה ברור מאליו. הכל מיוחד בעסק שלך, השירות, הניהול, העבודה, הכל אותנטי וייחודי לך. גם הלקוחות שלך הם לקוחות מיוחדים מאוד, “לא מהעולם הזה” מה שנקרא, וכן תהליכי השיווק והפרסום. אז אם אין עסק דומה לעסק שלך בוודאות היועץ העסקי לא יידע להתאים את הידע, האסטרטגיות והכלים השיווקיים שלו לעסק שלך, אז מה הטעם לשכור את שירותיו?

יחד עם זאת, אולי קיימים כמה כלים שעודים בעסקים אחרים שניתן להטמיע אותם גם בעסק שלך?

 

סיבה מס.4 – לגברים בלבד

גבר אמיתי יודע להסתדר בעצמו ולא צריך עזרה מאף אחד!

אם אתה גבר אמיתי, אתה צריך להסתדר לבד ולהתמודד בעצמך עם כל הבעיות והאתגרים בעסק שלך, ואתה בטח לא צריך לבקש עזרה מאף אחד! שהרי אם תבקש עזרה, גם אם מדובר בעזרה מקצועית של מומחה בתחומו, אתה מוכיח ומראה לכולם שיש תחומים בעסק שלך שאתה לא מצליח לשלוט בהם במאת האחוזים, ואת זה אתה לא יכול להרשות לעצמך!

ואם ברצינות אז זה ממש לא בושה לקבל עזרה מקצועית, אני בטוח זה עוזר לקדם את העסק בצורה מהירה יותר.

 

לסיכום

אם בכל זאת תרצו לבדוק איך ייעוץ עסקי מקצועי יכול לעזור לך לגדול ולצמוח, לחסוך לך זמן יקר ולקדם את העסק שלך למימוש מלוא הפוטנציאל שלו, אני מזמין אותך לפגישה קצרה של 30 דקות בזום, בחינם – ללא תשלום וללא התחייבות. 

לקביעת מועד לשיחה – הרשמו כאן!

 
קיריל גרובמן - יועץ עסקי

קיריל גרובמן

קיריל גרובמן - יועץ עסקי ומומחה בשיווק פרטיזני- עוזר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להגדיל את שורה התחתונה של עסק.
בעל תעודת NIMA ממכון השיווק בהולנד וחבר באגודת אגרון Mensa (ארגון בינלאומי של אנשים מחוננים בעלי מנת משכל בתחום 2% העליונים של האוכלוסייה).

"כל עסק יכול להרוויח, הוא רק צריך להכיר את הדרך הנכונה" מספר קיריל. 

לפרופיל המלא

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.