ספר%לכלנטורקר

דרך פשוטה לקבל תוצאות מעולות בנטוורקינגזמן קריאה 1 דקות

 המאמר מעניין, אבל אין לך זמן לקרוא?

אתם אולי לא מכירים את השם ד”ר איוואן מייזנר אבל אתם מכירים את פועלו טוב מאוד. כבעלי עסקים ויזמים בטוח יצא לכם להגיע למפגש אחד, שניים או אפילו יותר של BNI- ארגון הנטוורקינג מהגדולים בעולם. לאחרונה, סיימתי לקרוא את ספרו של ד”ר מייזנר שכתב עם מישל ר. דונובן ” 29% תוכנית פעולה להצלחה בנטוורקינג”. הספר מחולק ל- 52 פרקים (קצרים!)- כלומר פרק לכל שבוע. הפרקים כוללים משימות וכלים להטמעה כשעושים נטוורקינג. הספר מפרט טכניקות שונות לנטוורקינג: מהבסיסית ביותר כמו מה זה נטוורקינג דרך מציבים יעדים ריאליים וגם דרך להגדרת לקוח אידיאלי ועד איך משתמשים בניוזלטר (דיוור) מול מעגלי כוח. עכשיו התחלתם לעשות נטוורקטינג? תתחילו בספר שיעזור לכם לממש את הפוטנציאל שלכם.  
קיריל גרובמן - יועץ עסקי

קיריל גרובמן

קיריל גרובמן - יועץ עסקי ומומחה בשיווק פרטיזני- עוזר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להגדיל את שורה התחתונה של עסק.
בעל תעודת NIMA ממכון השיווק בהולנד וחבר באגודת אגרון Mensa (ארגון בינלאומי של אנשים מחוננים בעלי מנת משכל בתחום 2% העליונים של האוכלוסייה).

"כל עסק יכול להרוויח, הוא רק צריך להכיר את הדרך הנכונה" מספר קיריל. 

לפרופיל המלא

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Please Wait... | Cloudflare

Please wait...

We are checking your browser... api.prooffactor.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.