חוסכים בעלויות השיווק

מי יממן קמפיין פרסומי שלך? שיתוף פעולה עם ספקזמן קריאה 2 דקות

 המאמר מעניין, אבל אין לך זמן לקרוא?

כבד לכם לממן את העסק שלכם לבד? מחפשים דרך לחסוך בעלויות השיווק? רוצים שמישהו אחר יממן לכם את הפרסומים? זה לחלוטין אפשרי!

אנחנו כבעלי עסקים רוצים תמיד לראות איך אנחנו יכולים לחסוך בעלויות ולצמצם את ההוצאות- ובמקביל לקבל כמה שיותר לקוחות עם מינימום עלויות. אז איך עושים את זה? פשוט מאוד! שיתופי פעולה.
לרוב בעלי העסקים יש קולגות, ספקים, יבואנים וכו’ שיכולים לעשות איתם שיתוף פעולה ולצאת למסע פרסום משולב. מהלך שכזה יכול לעזור לשני הצדדים- הן בהבאת לקוחות והן כדרך להוזלת עלויות. אז איך עושים את זה?

  • עולם אבטחת המידע הוא שוק תחרותי מאוד- אז איך חברת ESET בישראל מחזיקה ברוב נתח השוק?
    בזכות שיתופי פעולה עם הזכיינים שלה. איך? היא שומרת על מחיר השוק של המוצרים שלה בקרב כל הזכיינים ולא מאפשרת למכור את המוצרים שלה מתחת למחירון, מעניקה תמיכה וכמובן משתתפת בתשלום בכל קמפיין פרסומי של הזכיינים למכירת מוצריה.
    כלומר, במידה וזכיין מסוים רוצה לשווק את מוצרי החברה ללקוחות שלו, חברת האם ESET משתתפת באחוז מסוים מהוצאות הקמפיין. וכך היא עושה ללא קשר בגודל הזכיין- קטן כגדול.

 

  • חברת קוקה קולה העולמית מעניקה מוצרי מתנה כמו מקררים ממותגים ומרצ’נדייז לכל הלקוחות המחזיקים את מוצרי החברה. כך המסעדה/ בית קפה חוסכים בקניית מקרר על חשבונם ובתמורה מעניקים לחברת קוקה קולה שטח פרסום נוסף בתוך העסק שלהם. גם ספקים אחרים משתתפים בעלויות שילוט למשווקים, לדוגמה מחברת טמבור ותדיראן

פרסום על חשבון שותף

 

כך, אני מציע לכם לעשות חשיבה מחודשת, ולפנות מיוזמתכם לספקים וליבואנים שאיתם אתם עובדים כדי לחסוך בעלויות המעביד שלכם על העסק. אולי הם עובדים כך עם חברות נוספות ולכם עוד לא הציעו או שאתם תהיו הראשונים שאיתם הם יעבדו.

בימים אלו אני עובד על המדריך המלא של הפרטיזן ליצירת שיתופי פעולה בין עסקים. רוצים לקבל את הלינק מייד כשיתפרסם? השאירו את הפרטים שלכם ואני מבטיח לעדכן!

קיריל גרובמן - יועץ עסקי

קיריל גרובמן

קיריל גרובמן - יועץ עסקי ומומחה בשיווק פרטיזני- עוזר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להגדיל את שורה התחתונה של עסק.
בעל תעודת NIMA ממכון השיווק בהולנד וחבר באגודת אגרון Mensa (ארגון בינלאומי של אנשים מחוננים בעלי מנת משכל בתחום 2% העליונים של האוכלוסייה).

"כל עסק יכול להרוויח, הוא רק צריך להכיר את הדרך הנכונה" מספר קיריל. 

לפרופיל המלא

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.