קובישיקלי קבלןשיפוציםרשום

סיפור הצלחה- דולפין שיפוציםזמן קריאה 1 דקות

 המאמר מעניין, אבל אין לך זמן לקרוא?

כל מי ששיפץ את הדירה שלו יודע- הבחירה של המוצרים, הקרמיקה או הספות, זה החלק הקל. לבחור שיפוצניק או קבלן- זה החלק המסובך יותר! לפעמים הכסף נגמר באמצע התהליך, תמיד יש בלת”מים ואם נופלים על חובבן ממש אז הוא לוקח את הכסף ופשוט נעלם. בעולם הזה של השיפוצים יש את קובי שיקלי מדולפין שיפוצים. קובי נחשב למומחה בתחום עם יותר מ- 18 שנות ניסיון, מרצה במכללת אשקלון וחבר בארגון הקבלנים בעיר- כך שהעבודה שלמרות הלו”ז הצפוף וההמלצות שלא מפסיקות להגיע, קובי החליט להתמקד יותר בשיווק שלו כקבלן על מנת לקבל פרויקטים גדולים יותר ולמלא את הלו”ז בפרויקטים גב לגב. עד שהכרנו, קובי שיווק את עצמו בדרך המסורתית-  פרסומות ברדיו המקומי ובעיתונות המקומית ומדי פעם גם פרסם מודעות ממומנות ברשתות החברתיות. ועדיין, רוב הלקוחות הגיעו מפה לאוזן. ולכן, כשהתחלנו לעבוד יחד, החלטנו לעשות שינוי- ולהעניק תוכן לקהל הפוטנציאלי- יצרנו סדרת סרטונים בעלי ערך משמעותי: איך בוחרים קבלן, מה חשוב לבדוק בהצעת המחיר, מה חשוב לציין בחוזה מול הקבלן ועוד ועוד. את המידע הפצנו לקהל הפוטנציאלי- דבר שהוביל ללידים חדשים מלקוחות פוטנציאליים. את הלידים סגר והלו”ז של קובי התמלא כמה חודשים קדימה. וכן, אנשים/ לקוחות מוכנים לחכות לבעל מקצוע טוב ואיכותי גם כמה חודשים! רוצים לקרוא עוד סיפורי הצלחה? ממש כאן  
קיריל גרובמן - יועץ עסקי

קיריל גרובמן

קיריל גרובמן - יועץ עסקי ומומחה בשיווק פרטיזני- עוזר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להגדיל את שורה התחתונה של עסק.
בעל תעודת NIMA ממכון השיווק בהולנד וחבר באגודת אגרון Mensa (ארגון בינלאומי של אנשים מחוננים בעלי מנת משכל בתחום 2% העליונים של האוכלוסייה).

"כל עסק יכול להרוויח, הוא רק צריך להכיר את הדרך הנכונה" מספר קיריל. 

לפרופיל המלא

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Please Wait... | Cloudflare

Please wait...

We are checking your browser... api.prooffactor.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.