קיריל גרובמן

סיפור הצלחה- חדרי בריחה Adventure roomזמן קריאה 1 דקות

 המאמר מעניין, אבל אין לך זמן לקרוא?

חדרי בריחה, חדרי מילוט, חדרי קווסט-  הם אחד הטרנדים החזקים ביותר בשנים האחרונות. אם עוד לא ביקרתם בחדר שכזה, אוכל רק לספר שמדובר במשחק שבו אתם צריכים לפתור חידות, מנעולים וקודים כדי להצליח לצאת מהחדר תוך 60 דקות (או פחות).

בתחום מתפתח כל כך, בו יש תחרות על כל שחקן ושחקנית- פועל מתחם Adventure room באשדוד ואשקלון.
המתחם כולל 7 חדרי בריחה שונים (כלומר, 7 עולמות המורכבים ממשימות, חידות וצפנים שונים) וכולל גם אפשרות לאירועים (ימי הולדת) וימי גיבוש למקומות עבודה.

נדב, הבעלים של המתחם, פנה אלי ובפיו מטרה אחת- להגדיל את הרווחיות של העסק.
העבודה שלנו החלה בסקירה שלי של המתחם- מבחינה של הימים והשעות החזקות, דרך ניתוח שירות הלקוחות, החזרה ושימור לקוחות (הרי כל לקוח יכול לחזור עד 7 פעמים) ופיתוח וקידום השירותים הנוספים כמו ימי ההולדת וערבי הגיבוש למקומות עבודה.

כ- 4 חודשים מתחילת העבודה המשותפת שלנו, הובלנו את המתחם לביקוש שיא שבו לא היו מקומות פנויים בכל שבעת החדרים בו זמנית, דבר שגרם לנדב ולמתחם להציע ימים אחרים למשחק או להעביר למתחם אחר.
ההכרה הגדולה ביותר הייתה כשמתחם מתחרה ולא רחוק ביקש ללמוד מנדב “איך הוא עשה את זה” ולבקש ממנו להעביר אליו את הלקוחות שלא נמצא להם מקום.

נמצאים באשדוד או באשקלון ובא לכם לשחק? הזמינו מקום כאן: adventure-room.co.il רק אל תשכחו להזמין מספיק זמן מראש..

 

קיריל גרובמן - יועץ עסקי

קיריל גרובמן

קיריל גרובמן - יועץ עסקי ומומחה בשיווק פרטיזני- עוזר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להגדיל את שורה התחתונה של עסק.
בעל תעודת NIMA ממכון השיווק בהולנד וחבר באגודת אגרון Mensa (ארגון בינלאומי של אנשים מחוננים בעלי מנת משכל בתחום 2% העליונים של האוכלוסייה).

"כל עסק יכול להרוויח, הוא רק צריך להכיר את הדרך הנכונה" מספר קיריל. 

לפרופיל המלא

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.