בועות המכבסה באשקלון

סיפור הצלחה- מכבסת בועותזמן קריאה 1 דקות

 המאמר מעניין, אבל אין לך זמן לקרוא?

תמיד חלמתם להיות עצמאיים ולפתוח עסק? מקום שתוכלו לתת בו שירות לאנשים, להעניק מהידע והכלים שלכם? אם התשובה היא כן, כנראה שאתם כמו ישי ממכבסת בועות. לפני 3 שנים, פתח ישי את מכבסת בועות ליד אשקון בישוב בת הדר. המכבסה עובדת מעולה ומשרתת המון אנשים ובעלי עסקים מאשקלון והסביבה. הבעיה הייתה, כשישי פתח את העסק שלו, לא היה לו ניסיון עסקי קודם וכשהרגיש שהעסק עובד מכוח האינרציה, החליט לפנות אלי. כשנכנסתי למכבסה בפעם הראשונה, מלבד הריח הטוב שהיה באוויר, ישי סיפר לי שבמהלך הזמן ניסה מספר כלים, שיטות וגישות כדי להוסיף עוד לקוחות למכבסה, אך פתרונות אלו היו יקרים יחסית ולא הוכיחו את עצמם מבחינת עלות- תועלת. עם תחילת העבודה המשותפת שלנו, בנינו מספר תוכניות עבודה: לטווח הקצר (חודשים) והארוך (שנה קדימה) והשתמשנו בכל הכלים השיווקיים שעומדים לרשותנו: הגדלת חשיפה באינטרנט, מיצבנו וקידמנו את הוכחות האיכות (מוזמנים לקרוא על זה עוד כאן), מיקמנו שלטים בצורה הנכונה במקומות הנכונים, יצרנו שיתופי פעולה ועוד ועוד. כך שרק תוך 4 חודשים, הגדלנו את המחזור העסקי ב- 31% מהרבעון אשתקד.
קיריל גרובמן - יועץ עסקי

קיריל גרובמן

קיריל גרובמן - יועץ עסקי ומומחה בשיווק פרטיזני- עוזר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להגדיל את שורה התחתונה של עסק.
בעל תעודת NIMA ממכון השיווק בהולנד וחבר באגודת אגרון Mensa (ארגון בינלאומי של אנשים מחוננים בעלי מנת משכל בתחום 2% העליונים של האוכלוסייה).

"כל עסק יכול להרוויח, הוא רק צריך להכיר את הדרך הנכונה" מספר קיריל. 

לפרופיל המלא

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Please Wait... | Cloudflare

Please wait...

We are checking your browser... api.prooffactor.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.